Büroların Dikkatine !

1Betciyim.com Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz.

Bizimle İletişime Geçin

live:3539027e81022af5
[email protected]

çekiliş

 1. guard

  PROMOSYON Misli.com Çekiliş

  Site ile hiçbir bağımız ve ilgimiz yoktur.Sadece bilgi amaçlı paylaşılmıştır... https://www.misli.com/
 2. kel_abi

  ÖDÜLLÜ YARIŞMA KAZANIRSAK 7 KİŞİYE 21 TL

  KUPON KAZANIRSA; 7 KİŞİYE 21 TL PAPARA DAĞITILACAK. ŞARTLAR; Twitter rt, 5 arkadaş etiket, Konuda en az 15 mesaj HEPİMİZE BOL ŞANS???
 3. White

  PROMOSYON Bayşanslı 3. Yıla Özel Büyük Çekiliş

  BayŞanslı'nın 3.Yılına Özel Olarak Düzenlenen Bilet Çekilişimiz Aktiftir! 1- Promosyondan tüm yatırım yöntemleri ile faydalanabilmektesiniz. 2- Her 100 TL tutarında yatırımınız ile 1 Bilet kazanmaktasınız. 3- Bir oyuncu kazandığı bilet sayısına bağlı olarak bulunduğu seviyenin ödül havuzundaki...
 4. White

  ÖDÜLLÜ YARIŞMA 50TL Ödül Kupon Tutarsa 5 Kişiye 10 TL

  Tek maç tutarsa 50 lirayi dağıtacağım? Kimler ödül alabilir? - En az 20 mesajı olan - Profil fotosu olan Üyeler katılabilir. Twitter rt+fav zorunludur. Kuponu getirin, ödül sizin olsun :)
 5. Saltanat

  PROMOSYON Betvakti 100.000₺ ödüllü etkinlik

  Bu kampanya yalnızca Türkiye’de kayıtlı kullanıcılarımız için geçerlidir. 2.Betvakti Yılbaşı çekilişi 5 Aralık - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında para yatırma işlemi yapan oyuncular için geçerlidir. 3. Belirtilen tarihler arası yapacağınız yatırımlar için 2 ayrı çekilişe katılabilirsiniz...
 6. Chriswar

  ÖDÜLLÜ YARIŞMA 2 Kişiye Sans Parasi

  Hepimize Bol Sans.. Hem beraber takip edelim sinerji olsun hem de iki Dostumuza da 15'er lira gelirse sans parası göndermiş oluruz..
Üst